WARSZTATY W GRUPIE KURSOWEJ – WYNIKI EKSPERYMENTU

szkola filcowania jak filcowac na mokro bombki i pisanki 1a (1)

Pisałam w poprzednim artykule o „eksperymencie”, jakim jest przeniesienie kursów do grupy na facebook’u i ich wspólne przerabianie.

I ten eksperyment… ta próba.. przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Serio.

Po pierwsze – Kursantki rzeczywiście działały i przerabiały codziennie kolejne Lekcje. Oczywiście – nie wszystkie. Sporo dziewczyn pisało do mnie przed zakupem, że będą wtedy na wakacjach, w pracy lub z innego powodu nie dadzą rady być na bieżąco.. i upewniały się, czy aby na pewno nic im wtedy nie przepadnie.

Oczywiście – wszystko zostaje w grupie, więc nic nie przepada.

Efekt jest taki, że te Dziewczyny, które mogły być na bieżąco – były.. i codziennie przerabiały nowe kursy, codziennie tworzyły i codziennie udostępniały zdjęcia swoich prac. Cudownie było obserwować ich postępy, dosłownie z dnia na dzień!

A te, który nie miały tyle czasu, albo nie mogły być od początku – stopniowo dołączały i nadrabiały „zaległości”, zainspirowane tym, co działo się w grupie.

Oczywiście – część dziewczyn jeszcze nie zaczęła.. ale we wrześniu rusza II edycja, więc (choć mogą działać kiedy chcą, bo kursy cały czas są dostępne) – pewnie z nową grupą będzie im raźniej.

Po drugie – ogromnie sprawdziła się grupa w kontekście bieżących pytań i odpowiedzi. Co prawda zawsze jest taka możliwość, żeby napisać do mnie maila, jeżeli po obejrzanym kursie podczas filcowania pojawiają się jakieś pytania czy wątpliwości.. ale w grupie to jakoś działa inaczej. 

Dziewczyny wrzucając zdjęcia swoich prac często od razu pytały.. a to o stopień sfilcowania.. a to o pomysły czy rozwiązania na przyszłość – w kolejnych projektach.. Cały czas był ruch. I choć odpowiadałam na bieżąco – przez to, że niektóre rzeczy łatwej mi wytłumaczyć opowiadając i pokazując niż o tym pisać – dodatkowo zrobiłam live z sesją pytań i odpowiedzi. I będą kolejne live’y, bo dziewczyny się rozkręcają z tworzeniem, a mi dzięki temu pojawiają się kolejne tematy, z którymi chciałabym się podzielić.. bo może im się to przyda do ich filcowych twórczości. I to jest kolejna wartość dodana do tak przerabianych Lekcji.

Po trzecie – energia grupy jest niesamowita!
Przez to, że Dziewczyny działały razem, wspólnie się inspirowały i wspierały. Byłam.. (i jestem nadal, bo Lekcje nadal trwają i wszystko cały czas się dzieje) ogromnie tym wzruszona. Serio.

I to jest też powód, dla którego warto mieć konto na facebook’u (lub go założyć na tę okoliczność).  Oczywiście – wszystkie kursy, a także dodatkowe wideo, jak na przykład live z odpowiedziami na pytania są też na platformie kursowej.. ale tam nie ma tej interakcji ani ze mną, ani z resztą Kursantek. A to jest na serio bezcenne.

I piszę o tym dlatego, bo 15 września rusza II edycja tych Warsztatów. Nadal jest spory rabat na cały ten pakiet, ale cena jest ciut wyższa niż ostatnio, bo też dochodzą kolejne kursy – a mianowicie o filcowaniu obrazów.

Więc w sumie będą trzy zupełnie nowe Lekcje, które nie są póki co dostępne w regularnej sprzedaży)

I choćby dla tego jednego warsztatu  filcowania obrazów warto dołączyć do tych Warsztatów, bo ich cena (decydując się teraz, nie wiem ile potrwa promocja) jest mniejsza niż ten jeden nowy kurs!

Kursy, które wspólnie przerobimy w ramach II edycji Warsztatów (online) Podstaw Filcowania

🧶 Filcowanie na mokro elementów biżuterii (kulek, elips, dredów, cieniowanych dredów) – wartość 135 zł

🧶 Filcowanie na sucho aplikacji na ubraniach – wartość 135 zł

🧶 Łączenie ze sobą technik filcowania na mokro i na sucho – wartość 115 zł

🧶 Tworzenie biżuterii z wykorzystaniem filcowych elementów biżuterii (z dnia pierwszego) oraz półfabrykatów jubilerskich – wartość 135 zł

🧶 Filcowanie na mokro kwiatów – wartość 145 zł

🧶 Filcowanie na sucho kwiatów – wartość 145 zł

🧶 Filcowanie na mokro podwójnych kwiatów – wartość 165 zł

🧶 Filcowanie na sucho ozdób świątecznych na przykładzie bombek choinkowych i pisanek (nowość! te kursy nie są jeszcze dostępne w regularnej sprzedaży) – wartość 135 zł

🧶 Filcowanie na mokro ozdób świątecznych na przykładzie bombek choinkowych i pisanek (nowość! te kursy nie są jeszcze dostępne w regularnej sprzedaży) – wartość 135 zł

🧶 i nowość w tej edycji warsztatów: Filcowanie na mokro i na sucho obrazów (te kursy również nie są jeszcze dostępne w regularnej sprzedaży) – wartość 295 zł (lub więcej, jeżeli jeszcze bardziej rozpędzę się z nagrywaniem 🤣 )


Razem: 1540 złDecydując się teraz na udział w tych Warsztatach (online) Podstaw Filcowania – zapłacisz za te wszystkie Kursy tylko 195 zł. 


I z kolejnymi edycjami – taniej na pewno nie będzie.

Podziel się wpisem

Scroll to Top