LETNIE WARSZTATY PODSTAW FILCOWANIA

letnie warsztaty filcowania (1)

Uwielbiam brać udział w kursach i podnosić swoje kwalifikacje czy umiejętności. Lubię kursy mailowe, kursy wideo, kursy online… Pandemia spowodowała, że miałam czas.. i żeby zrobić coś ze sobą i swoją głową – zaczęłam się szkolić. Były to zarówno kursy techniczne (o robieniu stron internetowych, nagrywaniu kursów, pracy przed kamerą), kursy bardziej praktyczne – o szeroko pojętym marketingu, o sprzedaży rękodzieła, budowaniu marki osobistej, o social mediach – wszystkich razem i każdej z osobna.. aż po kursy związane z rozwojem osobistym. Noooo…, co najmniej kilkadziesiąt kursów mniejszych lub większych przewinęło się u mnie w ciagu ostatnich trzech lat. 

Jednak zakup kursu to jedno, obejrzenie czy przeczytanie to drugie, a przerobienie go i zastosowanie w praktyce to zupełnie inna bajka. 

Niektóre kursy przerabiałam w dniu premiery od deski do deski i od razu widziałam efekty… a do innych nawet nie miałam czasu zajrzeć i straciłam już do nich dostęp (tak, tak.. nie wszystkie kursy są „dożywotnie” 😉 )

lekcja 4 jak filcować na sucho różę - warsztaty wideo dla początkujących
jak zrobic bizuterie jak zamontowac zapiecia na co nawlekac jak zrobic kolczyki kurs wideo online
jak robić biżuterię filcową - kurs wideo dla początkujących

A jak jest z Tobą? 

Przerabiasz kursy, czy kolekcjonujesz szkolenia czekając, aż nadejdzie odpowiedni moment? Fakt, troszkę to ułatwiałam dając bezterminowy dostęp do Lekcji w Szkole Filcowania.
I spokojnie.. to zostaje bez zmian 🙂  Sama nie zawsze mam czas od razu przerobić dane szkolenie czy kurs.. do niektórych lubię też wracać i bardzo nie lubię tracić do nich dostęp – więc sama też nie ograniczam czasowo dostępu do Lekcji swoim kursantkom.

Ale wiem, że w grupie pracuje się raźniej.

I wiem też, że jeżeli byłby wspólny czas na przerobienie danych Lekcji.. taki konkretny termin.. I kontakt ze sobą nawzajem na zamkniętej grupie (np na facebook’u).. i kontakt ze mną, żeby w razie czego móc zadać pytanie, gdyby były jakieś wątpliwości, czy pochwalić się efektem – to byłoby łatwiej (i raźniej) przejść wspólnie przez dane zagadnienia. 

I mam właśnie taki plan, aby przerobić wspólnie podstawy filcowania – w ramach Letnich Warsztatów Podstaw Filcowania.

Jest to trochę taki szalony eksperyment. 

Eksperyment – bo do tej pory nie pracowałam w taki sposób. Owszem, to nadal będą nagrane kursy wideo, ale wspólne ich przerabianie zmienia ich formułę. Będę też cały czas dostępna na grupie, aby w razie czego odpowiedzieć na pytania, coś doprecyzować czy w razie potrzeby nagrać.

A szalony… bo szalona jest cena, za którą można dołączyć do tych warsztatów 😉

Ruszamy 1 sierpnia w zamkniętej grupie na Facebook'u.

Ale zanim ruszymy – wyślę mailem informacje odnośnie potrzebnych materiałów i narzędzi, aby każdy kto dołączy do Letnich warsztatów zdążył się zaopatrzeć (i też żeby niepotrzebnie nie kupować niewłaściwej wełny czy narzędzi, które nie są na tym etapie niezbędne)  i aby tego 1 sierpnia rzeczywiście móc już zacząć działać. 

(Dla osób, które dołączą później – wszystkie informacje o materiałach będą już czekać na grupie kursowej).

Oczywiście zdaję sobie też sprawę, że jest to czas urlopowy...

Pewnie jakaś część chętnych będzie akurat na wyjeździe.. (grupa zostaje, więc i kursy i inne zagadnienia, które tam się pojawią można w razie czego przerobić później), ale może dla innych będzie to akurat dobry moment na naukę. 

Może będzie to dobry moment, aby z dziećmi czy z wnukami wspólnie odkrywać nową technikę i sposób na spędzenie czasu.. Może będzie to czas na poszerzenie swojej wiedzy i umiejętności.. odkrycie nowego. 

Wiem, że część z Was prowadzi warsztaty rękodzieła – może to będzie dobry moment na eksperymenty w łączeniu technik.. aby móc pokazać po wakacjach nowe propozycje warsztatowe…

Oprócz kursów, które część z Was już zna z Podstawowego Pakietu Premium i Kwiatowego Pakietu Premium (bo te Lekcję będą dostępne w ramach tych warsztatów) – będą tam także dwie dodatkowe Lekcje o filcowaniu na sucho oraz o filcowaniu na mokro ozdób świątecznych (na przykładzie bombek choinkowych i pisanek). Więc nawet jeżeli już masz oba te wyżej wymienione Pakiety – dołączając do kursu i tak skorzystasz.

jak zrobić żeby kulka filcowa była równa, gładka i bez szczelinek
jak filcowac kulki lekcje filcowania online
filcowanie motywu kwiatowego kwiatek ludowy filcowany na sucho szkola filcowania kursy online

I teraz tak.. 

Jeżeli masz już w Szkole Filcowania oba te Pakiety (Podstawowy Pakiet Premium oraz Kwiatowy Pakiet Premium) – zapraszam na Letnie Warsztaty od razu. Bez dodatkowych kosztów. Bonusowe kursy, które tam się pojawią (na pewno bombki i pisanki filcowane na mokro i na sucho, ale nie wykluczam, że coś jeszcze) – dostajesz w gratisie.

Możesz od razu dołączyć do grupy. I zachęcam, żeby zrobić to TERAZ, bo później może Ci to umknąć. Wystarczy, że napiszesz do mnie na justyna@szkolafilcowania.pl podając swojego maila, który używasz w Szkole Filcowania.

Jeżeli nie masz obu Pakietów, ale masz jakąkolwiek, dowolną Lekcję ze Szkoły Filcowania – możesz wziąć udział w Letnich warsztatach za symboliczne 45 zł. Wystarczy, że podczas zakupu (przycisk poniżej) wpiszesz kod rabatowy o treści: RABAT DLA KURSANTEK

Ta opcja jest dostępna tylko do końca lipca!

Tu również oczywiście jest ważne, aby użyć tego samego adresu e-mail, który masz już na platformie kursowej. 

Natomiast... jeżeli nie masz jeszcze żadnych kursów Szkoły Filcowania, a chciałabyś zacząć przygodę z tą techniką..

lub też filcujesz, może nawet od dawna, ale masz braki w podstawach… lub może po prostu masz ochotę na wspólne przerabianie technik filcowania na mokro i na sucho – serdecznie Cię zapraszam do wzięcia udziału w tym kursie. To jest ten moment 🙂 Ten czas 🙂 

I jest to też niezwykła okazja, żeby przerobić te wszystkie Lekcje (w sumie będzie to 9 pojedynczych warsztatów) korzystając z wyjątkowego rabatu.

EDIT:

Grupa wakacyjna już wystartowała i wspólne przerabianie kursów w grupie sprawdziło się (i sprawdza nadal) idealnie. 

Będę więc organizować kolejną edycję Warsztatów (online) Podstaw Filcowania – szczegóły TUTAJ.

Podziel się wpisem

Scroll to Top