WIDEO O DODATKACH DO FILCOWANIA

co to sa czesanki jedwabne jak i kiedy ich uzywac

Jakie są dodatki do filcowania i po co ich używamy?

No właśnie.. Skoro mamy wełnę, to po co nam cokolwiek innego? Myślę sobie, że głównie dla zróżnicowania… żeby te struktury czy faktury naszych filcowych wyrobów były niepowtarzalne, jedyne w swoim rodzaju i z charakterem 😉 I takie nasze. 

Osobiście uwielbiam wszelkiego typu jedwabne dodatki (czy to czesanki jedwabne czy to silk laps), często korzystam z loków wełnianych… więc oczywiście nie mogło zabraknąć w filmie tych dodatków. Opowiadam również o groszku wełnianym (i o tym jak go nakładać, żeby nie odpadał podczas filcowania), dodatkach roślinnych czy wełnie wstępnej igłowej..  

Na wszystkich tych dodatkach będę pracować podczas lekcji w ramach Wirtualnej Szkoły Filcowania, więc warto wiedzieć wcześniej co to jest, po co się stosuje i jaki daje efekt.

Zapraszam więc do obejrzenia drugiego filmu z serii o „Materiałach i narzędziach do filcowania” poświęconego właśnie dodatkom.

Na YouTube’owym kanale będą pojawiać się kolejne filmy, także z innych serii (ale oczywiście wszystkie w temacie filcowania), więc zapraszam do subskrypcji 😀

A jeżeli chcesz być na bieżąco w temacie kursów wideo i otrzymywać DODATKOWE rabaty z okazji ich premiery – koniecznie zapisz się na Newsletter Szkoły Filcowania:

Tyle na dziś.
Pozdrawiam filcowo ❤️
Justyna Wróbel – Mikołajczyk

Podziel się wpisem

Scroll to Top