Jak filcować szale?

Chciałabyś nauczyć się wykonywać filcowe szale, ale nie wiesz od czego zacząć?

Podobają Ci się filcowe wyroby, chciałabyś również tworzyć w tej technice, ale nie po drodze Ci na warsztaty?

A może już filcujesz, ale nie wszystko wychodzi tak, jak byś chciała i nie wiesz gdzie popełniłaś błąd?
Mam dla Ciebie rozwiązanie - kursy wideo pokazujące krok po kroku filcowanie szali.

układanie kwiatów i ornamentów z wełny czesankowej na szalu - technika filcowania na mokro

Lekcje filcowania szali w formie kursów wideo to sposób na to, abyś nauczyła się tworzyć filcowe rękodzieło bez wychodzenia z domu. Lekcje znajdują się platformie kursowej i masz do nich nieograniczony dostęp bez limitu czasowego.

Podczas każdej Lekcji dokładnie wszystko umawiam, tłumaczę i pokazuję. Przechodzę przez wszystkie etapy tworzenia szali, jak rozkładanie wełny, rozkładanie rysunków lub aplikacji, wszystkie etapy filcowania aż do wykończenia gotowego już szala. 

Jeżeli jesteś początkująca lub nigdy niczego jeszcze nie filcowałaś – nie musisz się martwić! Do Lekcji o szalach dołożyłam dodatkowy dział z kursami o rodzajach wełen, dodatków i narzędzi do filcowania.. sposobach na wyciąganie pasm, rozkładanie wełny i innymi ważnymi informacjami, które przydadzą Ci się przed przystąpieniem do filcowania szali. 

Przewiń do góry