ZAPRASZAM DO GRUPY NA FACEBOOK’U

grupa na facebooku o filcowaniu na mokro i na sucho (2300×2000 px) (2000×1200 px) (1)

Przybywam z nowinami.

Otóż.. założyłam grupę.

Kilka dni temu ją założyłam.

Taką grupę, o której myślałam już od dawna (w latach można śmiało liczyć)..

Taką, o jaką pytały nieraz moje kursantki (gdzie łatwo można o coś zapytać, a też inni skorzystają z odpowiedzi..)

I taką, na której będę dzielić się wskazówkami czy tipami na szybko.

Co to znaczy, że na szybko?

To znaczy, że kiedy filcuję szal na włóknach jedwabiu i przypomni mi się, że ktoś ostatnio mnie pytał (tym razem chyba przez telefon) jak układam te włókna (bo wytłumaczyć przez telefon to ja sobie mogę, ale milion razy łatwiej jest to pokazać) – to nie czekam aż będę miała czas na postawianie świateł i kamery, aż kadr będzie wysprzątany 🙈 i makijaż zrobiony 😉 żeby nagrać film na youtube .. a później nie będę czekała, aż mąż mój drogi będzie miał czas na zmontowanie tego filmu w 20 minutową całość.. tylko po prostu nagram to telefonem, zmontuję w 3 minutowe skondensowane w treść wideo i wrzucę na grupę.

Co o tym myślisz? Dobry pomysł?

Dłuższe treści, te youtube’owe również będą, żeby był do wszystkiego łatwy dostęp w jednym miejscu.. ale zależy mi na regularności.

A z krótszymi formami łatwiej o regularność.

I zapraszam Cię do tej grupy! Serdecznie zapraszam!

Wskoczysz do niej TUTAJ.

Co znajdziesz na tej grupie?

Stworzyłam tam PRZEWODNIKI, a w nich konkretne informacje w formie wideo, o wełnach do filcowania, narzędziach, dodatkach…

5 dniowe wyzwanie z zeszłego roku również jest tam umieszczone, więc jeżeli jeszcze nie oglądałaś wideo o sposobach na wyciąganie pasm wełny, rozkładaniu warstw, które stosuje się w zasadzie przy wszystkich formach płaskich filcowanych na mokro, tworzeniu filców wstępnych czy wideo o tkaninach i dzianinach odpowiednich do filcowania szali (i nie tylko) – koniecznie dołącz do grupy i ponadrabiaj te zaległości.

I podobnych filmów będzie przybywać.

A jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące filcowania – tym bardziej zapraszam! To miejsce stworzyłam właśnie z myślą o wzajemnej pomocy i inspiracji.

Wejdź do grupy TUTAJ.

Podziel się wpisem

Scroll to Top